На саміті миру присутні росЗМІ, зокрема пропагандистські “РИА Новости” і ТАСС. Цього вимагала Швейцарія

У Бюргенштоку присутні представники “Коммерсанта”, “Медузы”, “Дождя”, “РИА Новости” і ТАСС, проінформувало “Радіо Свобода”
Фото: FDFA Federal Dep. of Foreign Affairs / Flickr

Представники російських ЗМІ, зокрема пропагандистських, присутні на Глобальному саміті миру, який 15 червня розпочався у Швейцарії. Про це проінформувало “Радіо Свобода” у Telegram.

Зазначено, що в Бюргенштоку присутні, зокрема, представники “Коммерсанта”, “Медузы”, “Дождя”, а також пропагандистських агентств – “РИА Новости” і ТАСС.

Як указало “Радіо Свобода”, це була позиція Швейцарії – сторони, яка приймає і є нейтральною в російсько-українській війні.

Країни-агресора РФ на саміт не запрошували.

Контекст

Саміт миру у швейцарському Бюргенштоку триватиме два дні – 15–16 червня. На ньому обговорюватимуть три пункти формули миру – ядерну безпеку, продовольчу безпеку і звільнення військовополонених та українських дітей, викрадених Росією. Як наголошували в Офісі президента України, Київ наполягав, щоб країни-агресора Росії на першому саміті не було.

Президент України Володимир Зеленський на брифінгу 15 червня повідомив, що на саміті зареєструвалися представники 101 країни й міжнародної організації.

Раніше президент говорив, що Росія шантажує деяких лідерів і намагається заблокувати участь деяких країн.

Президентка Швейцарії Віола Амхерд сказала 15 червня, що саміт миру обговорюватиме умови приєднання РФ до переговорів.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *