Мая Санду зізналася, чи хотіла Україна долучитися до звільнення Придністров’я

Read in English

За словами президентки Молдови Маї Санду, українська влада ніколи не пропонувала її команді “вирішити” силовим шляхом проблему з окупованим Росією регіоном — Придністров’ям. 

Україна не планувала деокуповувати “ПМР”

З такою заявою політикиня виступила в інтерв’ю російському опозиційному блогеру Юрію Дудю.

Ніколи не було ніяких таких офіційних заяв — те, що ми читали, що деякі люди говорили у засобах масової інформації… Але офіційно — кажу з повною відповідальністю — таких пропозицій не було. І неофіційно теж. Від офіційних осіб не було такої пропозиції.

Мая Санду

Президентка Молдови

За її словами, для офіційного Кишинева прийнятним є лише мирний шлях розв'язання придністровського конфлікту.

Військовим шляхом — ми не погодимося на це, — підсумувала лідерка Молдови.

РФ готує "гібридні" провокації проти Молдови

Команда російського диктатора Володимира Путіна має намір націлити на Молдову хвилю так званих гібридних атак напередодні її президентських виборів і референдуму про вступ до Європейського Союзу наприкінці цього року.

Офіційний Лондон поділиться розвідувальними даними з офіційним Кишиневом, щоб допомогти йому протистояти загрозі з боку російських агентів у найближчі місяці.

30 квітня міністр закордонних справ Молдови Міхай Попшой зустрівся у Британії з міністром промисловості та економічної безпеки Нусрат Гані, щоб обговорити “підривне російське втручання”.

Як стверджує речник парламенту Молдови Ігор Гросу, Росія націлилась на зрив президентських виборів в країні і референдуму щодо приєднання до ЄС.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *