Конгрес ветеранських і бізнес-об’єднань ухвалив резолюцію із закликом до влади підтримувати підприємництво

Конгрес сформулював єдину позицію щодо розбудови оборонного комплексу, ветеранської політики, економічної стійкості і відбудови України
Фото: unian.ua

Ветерани і підприємці на конгресі ветеранських і бізнес-об’єднань заявили, що без бізнесу не буде економіки, а отже, і армії, і це має усвідомити влада. Конгрес ветеранських і бізнес-об’єднань ухвалив резолюцію із закликом до влади підтримувати підприємництво. У документі зазначено, що ветерани і бізнес є рушійною силою для перемоги України у війні та повоєнної розбудови держави, повідомило 2 березня агентство УНІАН.

“Через знищення економіки знищується армія, а також наша державність. Ми цього не дозволимо. Україна має бути цілісною як ніколи. Тих, хто своїми неправомірними діями будуть підштовхувати нас до акцій протесту, будемо вважати зрадниками і колаборантами, що хочуть розвалити країну зсередини”, – ідеться в резолюції конгресу, яку зачитав голова Асоціації підприємців-ветеранів Сергій Позняк.

Фото: unian.ua

Він додав, що ветеранам і підприємцям треба об’єднатися для позитивного впливу на розвиток суспільства.

Бізнесмен і меценат Ігор Кривецький зазначив, що приблизно 200 тис. підприємців воюють, багато з них пішли на фронт добровольцями, тому ветеранську і бізнес-спільноти неможливо розділити.

“Інша левова частина військових – це сім’я підприємців, тому що практично всі вони працюють на приватних підприємствах. Тому це єдина організація, яка має взяти на себе відповідальність за оборону і відбудову країни”, – підкреслив Кривецький.

Фото: unian.ua

Старший лейтенант Нацгвардії України, член СЕО Club Ukraine Володимир Терещенко переконаний, що в Україні зараз є великий запит на потужне громадянське суспільство.

“Рушійна сила – це військові, бізнес, волонтери, усі, хто долучений до війни і перемоги. Об’єднання цих людей і суспільством, яке може ефективно розбудовувати країну, створювати програми і візії”, – сказав він.

Саме на бізнесі сьогодні побудована економічна стійкість України, зауважив підприємець, науковець і громадський діяч Андрій Длігач.

Фото: unian.ua

Герой України Дмитро Фінашин додав, що єдність представників бізнесу і ветеранів є “абсолютною необхідністю для перемоги і розвитку України”.

Конгрес сформулював єдину позицію щодо розбудови оборонного комплексу, ветеранської політики, економічної стійкості і відбудови України, повідомило агентство УНІАН.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *