Після хуліганства в Умані з України висилають чотирьох громадян Ізраїлю – поліція

Порушниками виявилися четверо громадян віком від 24 до 28 років, зазначили в поліції
Фото: Поліція Черкаської області / Facebook

Четверо громадян Ізраїлю виявилися причетними до хуліганських дій із застосуванням зброї в Умані Черкаської області, їх вирішили примусово вислати з України, заявили в поліції. Повідомлення 2 березня опублікувала у Facebook поліція регіону.

“29 лютого в Умані до поліції звернулися місцеві мешканці, які повідомили, що на вулиці під час руху автомобіля Toyota Sienna іноземці влаштували стрілянину. Правоохоронці провели оперативно-розшукові заходи, вивчили записи камер відеоспостереження […] та встановили місце перебування правопорушників. Ними виявилися четверо громадян Ізраїлю віком від 24 до 28 років”, – ідеться в повідомленні.

У поліції зазначили, що, зокрема, у 27-річного чоловіка “під час поверхневої перевірки” знайшли і вилучили стартовий пістолет Retay і 39 набоїв до нього. На чоловіка склали адміністративний протокол за ст. 173 (дрібне хуліганство) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

“Також працівники Уманського відділу Центрально-південного міжрегіонального управління ДМС ухвалили рішення про примусове повернення чотирьох громадян до країни походження, і до 4 березня цього року вони мають самостійно покинути територію. А 27-річному порушнику міграційники заборонили в’їзд до України до березня 2027 року”, – підкреслили правоохоронці.

Контекст

Щоосені в Умань, де розташована могила лідера брацлавських хасидів цадика Нахмана, для святкування Рош га-Шана прибувають тисячі хасидів з усього світу (більшість із них проживають в Ізраїлі). 2023 року Рош га-Шана припадав на 15–17 вересня. Уряди України й Ізраїлю рекомендували прочанам утриматися від поїздки в Умань, але готувалися до їхнього прибуття.

Загалом в Умань, за даними Міністерства внутрішніх справ України, на святкування у 2023 році прибуло понад 32 тис. хасидів.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *