Голова комісії з азартних ігор оскаржуватиме протокол НАЗК, який склали на нього і Шмигаля

Рудий назвав дії НАЗК “звичайною маніпуляцією”
Фото: Іван Рудий / Facebook

Голова Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей (КРАІЛ) Іван Рудий подав у суд скаргу на дії Національного агентства з питань запобігання корупції. НАЗК склало на нього і прем’єра Дениса Шмигаля протокол за розголошення інформації про викривача корупції. Про це 13 січня Рудий написав у соцмережах.

За його словами, складений протокол містить “абсолютно необґрунтовані” обвинувачення, а тому має “сумнівну” юридичну силу.

Очільник Комісії назвав дії НАЗК “звичайною маніпуляцією”.

Він додав, що дисциплінарне провадження про викривача корупції було законним. Утім розповісти, на підставі чого відкрили провадження, він не може, “оскільки це може нашкодити як нам, так і третім сторонам”.

Контекст

НАЗК 11 січня повідомило, що склало протокол на Шмигаля і Рудого за незаконне розголошення інформації про викривача корупції. В агентстві пояснили, що викривачем був працівник КРАІЛ, який повідомив про нібито протиправні дії очільника комісії.

Зі свого боку Шмигаль дав доручення опрацювати повідомлення про корупцію і за підсумками поінформувати заявника й Кабінет Міністрів України. Серед посадовців, яким було доручено розглянути повідомлення, був і Рудий.

Водночас прессекретарка прем’єр-міністра Ольга Куришко заявила, що прем’єр не розголошував жодної інформації про викривача. За її словами, у вересні на урядовий портал надійшло звернення громадян – працівників КРАІЛ про незадоволення роботою керівника комісії. Це звернення не було повідомленням про корупцію й не містило якоїсь інформації про ймовірні факти корупційних дій, додала вона.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *