Главу Пентагону знову госпіталізують

В Остіна в лікарні буде факультативна і “мінімально інвазивна нехірургічна процедура”, зазначили в Пентагоні
Фото: EPA

Міністр оборони США Ллойд Остін увечері 24 травня пройде планову медичну процедуру в Національному військово-медичному центрі Волтера Ріда. Про це повідомляють на сайті Пентагону.

У відомстві уточнили, що Остін у лікарні матиме факультативну і “мінімально інвазивну подальшу нехірургічну процедуру”, пов’язану з проблемою сечового міхура.

Обов’язки міністра оборони США тимчасово виконуватиме заступниця Кетлін Гікс, оскільки Остін під час медпроцедури “не зможе виконувати свої функції та обов’язки”.

У міноборони США нагадали, що, як і повідомляли 13 лютого на тлі минулої медичної процедури в Остіна, проблема сечового міхура в міністра не пов’язана з його діагнозом раку.

У Пентагоні вказали, що Білий дім і Конгрес проінформовані щодо госпіталізації Остіна.

Контекст

ЗМІ повідомляли 9 січня, що в Остіна діагностували рак простати на ранній стадії. 22 грудня минулого року він переніс “мінімально інвазивну хірургічну процедуру” під назвою простатектомія, під час якої був під загальним наркозом. Операція була вдалою, і наступного ранку Остін повернувся додому. Але 1 січня його повторно госпіталізували через ускладнення, про що стало відомо лише 5 січня.

Із боку Остіна було помилкою не повідомити одразу про свою госпіталізацію, заявив президент США Джо Байден 12 січня. За даними видання Politico, в адміністрації Байдена були “шоковані” тим, що Пентагон три дні не повідомляв Білому дому, що міністр перебуває в клініці.

Остіна виписали з лікарні 15 січня, після чого він повернувся до виконання обов’язків.

11 лютого Остіна знову госпіталізували із симптомами, які вказували на гостру проблему із сечовим міхуром. Глава Пентагону мав очолити 14 лютого засідання “Рамштайну” у Брюсселі, але скасував поїздку. 15 лютого міністр офіційно повернувся до виконання своїх обов’язків у Пентагоні.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *