“Діалог був чесним”. Єрмак зустрівся із членами Ради з питань підтримки підприємництва, яку створив Зеленський

Єрмак розповів, що зустрівся з Гороховським, Єфименком, Кицмеєм, Климовим, Конотопським, Бородатюком і Олійником
Фото: Андрій Єрмак / Telegram

Глава Офісу президента України Андрій Єрмак повідомив 27 січня в Telegram, що провів зустріч із членами Ради з питань підтримки підприємництва в умовах воєнного стану.

Напередодні 26 січня указ про створення ради підписав президент України Володимир Зеленський. До її складу ввійшли: співзасновник ТОВ “НЕТПІК” Артем Бородатюк; співзасновник ТОВ “Фінтех Бенд” і Monobank Олег Гороховський; президент ТОВ “Біофарма Плазма” Костянтин Єфименко; член ради представників Асоціації “Інформаційні технології України”, співвласник ТОВ “Софтсерв” Тарас Кицмей; президент Спілки українських підприємців, співвласник ТОВ “Нова пошта” Вячеслав Климов; член ради директорів Спілки українських підприємців, співвласник ТОВ “Аджакс Сістемс Манюфекчурінг” Олександр Конотопський; голова ради Федерації роботодавців України Дмитро Олійник.

Єрмак розповів, що за дорученням Зеленського зустрівся з Гороховським, Єфименком, Кицмеєм, Климовим, Конотопським, Бородатюком та Олійником.

“Обговорювали подальші дії, організацію роботи, а також іще одну ініціативу Володимира Зеленського – made in ukraine [“Зроблено в Україні”]… Ідея полягає в діалозі влади, зокрема, із малим і середнім бізнесом із регіонів, – написав Єрмак у Telegram. – Діалог був чесним, почули та зрозуміли один одного. Обговорили подальші дії, нашу дорожню карту. Фокусуємося на практичних рішеннях та конкретних результатах”.

Контекст

Зеленський у вечірньому відеозверненні 26 січня заявив, що в Україні створять умови для активнішої діяльності підприємців. Президент повідомив, що підписав укази про створення Всеукраїнської економічної платформи “Зроблено в Україні” та Ради з питань підтримки підприємництва в умовах воєнного стану, зазначивши, що такий комунікаційний механізм визначено, зокрема, нещодавнім рішенням Ради нацбезпеки і оборони України.

В указі Зеленського про створення Ради з питань підтримки підприємництва йдеться, що основними її завданнями є “системний аналіз ситуації щодо забезпечення в умовах воєнного стану права на підприємницьку діяльність, практики формування та реалізації державної політики щодо додержання гарантій права на підприємництво, напрацювання за результатами такого аналізу та внесення на розгляд президентові України пропозицій щодо можливих шляхів та механізмів вирішення проблемних питань”.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *