Безугла запропонувала українцям за кордоном, які не оновлюють даних для ТЦК, здати свої паспорти

Безугла виступила з категоричною заявою
Фото: Мар’яна Безугла / Telegram

Народна депутатка від “Слуги народу” Мар’яна Безугла заявила в ефірі “Суспільного” 30 травня, що військовозобов’язані українці за кордоном, які у визначений строк не оновлять своїх даних і не повернуться до України стати на військовий облік, мають відмовитися від громадянства України.

“Про повернення в Україну… Давайте будемо реалістами: це воля кожної людини, чи буде він повертатися в Україну, якщо він військовозобов’язаний – ставати добровольцем або просто перебувати [на обліку]. Ніхто його за руки, швидше за все, витягувати не буде і робити екстрадицію не буде”, – сказала Безугла.

Депутатка від “Голосу” Юлія Клименко зазначила, що якщо людина не приїде з-за кордону, щоб оновити свої дані, її оголошують у розшук і можуть розпочати кримінальне провадження. На це Безугла відповіла: “Окей, хай здає український паспорт і бере інший”.

Клименко запитала Безуглу, чи готова вона втратити 11 млн українських громадян, які роками перебували за кордоном і надсилали в Україну мільярди доларів щорічно. Безугла відповіла: “А вони наші? Кожен зробить свій вибір”.

Контекст

Безугла не вперше пропонує українцям за кордоном “здати паспорт”. 25 квітня вона сказала про це під час дискусії, яку транслювали на YouTube-каналі журналістки Наталії Мосейчук. “Ось ця дискусія відносно обмеження консульських послуг. Якщо ви не бачите себе українцями, то здавайте паспорт і йдіть звідти. Залишайтеся в іншій країні”, – сказала депутатка.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *