Байден пожартував про Трампа: Один кандидат надто старий і психічно непридатний для того, щоб бути президентом США, а інший – це я

Байден узяв участь у заході, де політики й журналісти обмінюються гумористичними шпильками
Фото: EPA

Чинний глава Білого дому Джо Байден пожартував над своїм суперником на президентських виборах у США 2024 року під час виступу на щорічній вечері у клубі Gridiron у Вашингтоні 16 березня. Байдена цитують Reuters і CNN.

Зазначають, що Байден виступив перед більш як 650 гостями, серед яких були прем’єр-міністр Ірландії Лео Варадкар, засновник Amazon і власник Washington Post Джефф Безос, а також гендиректор TikTok Шоу Зі Чу.

Байден сказав під час вечері: “Один кандидат надто старий і психічно непридатний для того, щоб бути президентом [США]. А інший – це я”.

Байден також наголосив на важливості преси, яка, за його словами, не є “ворогом народу”, що різко контрастує з попередніми висловлюваннями про ЗМІ колишнього глави Білого дому Дональда Трампа, який, як і Байден, здобув необхідну кількість голосів делегатів для висування у президенти США.

Як указало Reuters, поява Байдена на цій вечері, де політики й журналісти “обмінюються гумористичними шпильками в білих краватках”, стала першою особистою присутністю на ній президента США із часів Трампа у 2018 році.

Контекст

Байден – найстарший президент в історії США, у листопаді 2023 року йому виповнився 81 рік.

Як пише Reuters, опитування засвідчують, що американці занепокоєні тим, що президентом може стати людина, старша за 75 років. Трампу, який обіймав посаду президента США із 2017-го до 2021 року, у червні виповниться 78.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *