“Звуки вона вже чує”. Трирічна Міла з Дніпра отримала сучасні слухові апарати від Фонду Ріната Ахметова

Проблеми зі слухом у Міли з Маріуполя діагностували ще в пологовому будинку
Фото надала команда Фонду Ріната Ахметова

Трирічна Міла, яку після початку повномасштабної війни батьки евакуювали з Маріуполя Донецької області до Дніпра, у межах проєкту “Рінат Ахметов – Дітям. Тепер я чую” отримала суперсучасні слухові апарати від Фонду Ріната Ахметова, які підлаштовуються під особливості й потреби дитини. Про це інтернет-виданню “ГОРДОН” розповіла команда проєкту.

У пресрелізі наголошують, що проблеми зі слухом у дитини діагностували ще в пологовому будинку.

“Це спадкове захворювання. У родині вже стикалися з вадами слуху й усвідомлювали, що не можна втрачати час, – розповіли у Фонді. – У дівчинки – сенсоневральна приглухуватість п’ятого ступеня. Це практично глухота”.

За словами Лариси Пантюшиної, бабусі Міли, про Фонд Ріната Ахметова сім’я знала давно.

“І ми знаємо, що він допомагає дітям. Звернулися. Апарат отримали швидко. Ми дуже раді! Дитина знає мову жестів, але їй потрібно навчитися чути, щоб адаптуватися до соціуму, до світу людей, які чують”, – розповіла вона.

Лікарі дібрали для дитини надпотужні апарати, які можуть компенсувати втрату слуху до 120 децибелів.

Слухопротезистка й аудіологиня “Центру слуху” Ірина Банник пояснила: що швидше дитина отримає можливість чути за допомогою сучасних слухових апаратів, то швидше в неї розвиватиметься мова.

“З Фондом ми співпрацюємо дуже давно, він допоміг багатьом сім’ям, для яких це необхідність. Як, власне, і для цієї родини. Чим швидше апарати такої якості дитина одягає, тим скоріше в неї починає розвиватися мова. Звуки вона вже чує, але тепер її треба навчити ці звуки правильно розуміти”, – пояснила Банник.

У Фонді зазначили, що близькі дівчинки усвідомлюють, що “подальший шлях буде складним”, і наголошують, що готові до нього.

“Слухові апарати допоможуть маленькій Мілі адаптуватися до навколишнього світу, розвиватися й навчатися”, – наголошують у пресрелізі.

Як отримати допомогу

Допомогу в слухопротезуванні в межах проєкту “Рінат Ахметов – Дітям. Тепер я чую” можуть отримати діти з проблемами слуху віком до семи років, які проживають або проживали в територіальних громадах у зонах бойових дій, окупації або оточення.

Для цього потрібно звернутися на безплатну гарячу лінію 0 (800) 509 001 або написати в месенджер Фонду http://m.me/AkhmetovFDU.

Контекст

26 березня проєкту “Рінат Ахметов – Дітям. Тепер я чую” виповнюється шість років. За цей час можливість чути дістало вже понад 240 дітей віком до семи років, які живуть або жили в зонах бойових дій, окупації або оточення.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *