“Укренерго” вперше із 27 травня вводить ліміти споживання електроенергії

Протягом останніх днів обмеження споживання електроенергії в Україні не застосовували
Фото: depositphotos.com (ілюстративне)

У НЕК “Укренерго” повідомили у Facebook, що в перший день літа, 1 червня, в Україні діятимуть ліміти споживання електроенергії.

“Завтра, 1 червня, ліміти на споживання електроенергії для промислових і побутових споживачів будуть діяти по всій Україні з 18.00 до 23.00”, – ідеться в повідомленні НЕК 31 травня.

Зазначають, що під час перевищення лімітів споживання обленерго можуть застосовувати графіки погодинних вимкнень.

“Енергоживлення об’єктів критичної інфраструктури, які виконують функцію життєзабезпечення населення, не обмежується”, – ідеться в повідомленні.

Попереднього разу “Укренерго” вводила ліміти споживання електроенергії 27 травня.

Контекст

Російські окупанти навесні посилили повітряні атаки на енергосистему України. Прем’єр-міністр Денис Шмигаль на початку квітня повідомив, що 80% теплової генерації України зруйновано. 21 травня він сказав, що внаслідок російських обстрілів Україна втратила 8 ГВт потужності, а максимальна технічна можливість імпорту становить 1,7 ГВт.

В Україні у травні були віялові вимкнення світла. Але останніми днями обмеження не застосовували. Причина – активна робота сонячних електростанцій і збільшення обсягів виробництва атомних станцій після виходу із планового ремонту двох блоків, розповіли в “Укренерго”. Обмеження можуть повернути найближчими днями після виведення в ремонт чергових атомних блоків, попередили в “Енергоатомі”.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *