“Укренерго” оголосила про аварійні вимкнення у 12 регіонах і можливе знеструмлення об’єктів критичної інфраструктури

Аварійні вимкнення пов’язані з перевищенням лімітів, пояснили в “Укренерго”
Фото: pixabay.com

Увечері 5 червня у 12 областях України починаються аварійні вимкнення електроенергії. Про це національна компанія “Укренерго” поінформувала у Facebook.

“Через перевищення лімітів споживання із 20.40 “Укренерго” змушена застосувати аварійні відключення в Харківській, Сумській, Київській, Черкаській, Чернігівській, Івано-Франківській, Рівненській, Волинській, Львівській, Одеській, Запорізькій, Кіровоградській областях”, – ідеться в повідомленні.

У компанії підкреслили, що можливі перерви в енергопостачанні об’єктів критичної інфраструктури.

“Аварійні відключення будуть скасовані після входження областей у визначені для них ліміти споживання”, – зазначили в “Укренерго”.

Контекст

Російські окупанти навесні посилили повітряні атаки на енергосистему України. Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль на початку квітня повідомив, що 80% теплової генерації України зруйновано.

У травні в Україні були віялові вимкнення світла. Наприкінці місяця обмежень не застосовували, але з 1 червня їх відновили.

2 червня в “Укренерго” повідомили, що в найближчого тижня ситуація в енергосистемі України ускладниться. Причина – ремонт двох енергоблоків електростанцій, а також два нічні обстріли РФ 31 травня і 1 червня, унаслідок чого було пошкоджено кілька теплових і гідроелектростанцій, зазначили в НЕК.

4 червня Шмигаль заявив, що Україна втратила понад 9 ГВт потужностей генерації через обстріли РФ.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *