“Укренерго” не вимикатиме світло в Україні до 14.00

Увечері енергетики застосовуватимуть чотири черги графіків вимкнень
Фото: depositphotos.com

“Укренерго” 8 липня скасувало вимкнення світла для всіх українських областей до 14.00. Про це компанія повідомила в Telegram.

Зазначено, що диспетчерський центр “Укренерго” зранку зафіксував споживання нижче за прогнозний рівень.

“Зниження споживання вранці після вихідних і накопичений резерв у системі дали змогу зменшити обсяг обмежень. А з 10.30 до 14.00 обмеження будуть скасовані для всіх регіонів України”, – ідеться в повідомленні.

Увечері енергетики прогнозують зростання обсягу обмежень. За прогнозом, з 19.00 до 22.00 обленерго застосовуватимуть чотири черги графіків вимкнень одночасно.

Контекст

Російські окупанти навесні посилили повітряні атаки на енергосистему України. Із травня у країні знову почалися масштабні віялові вимкнення світла. 

4 червня в уряді заявили, що Україна втратила понад 9 ГВт потужностей генерації через обстріли РФ.

13 червня в “Енергоатомі” повідомили, що виводять у ремонт енергоблок однієї з АЕС, через що дефіцит генерації може зрости.

В “Укренерго” поінформували 16 червня, що до кінця липня ситуація в енергосистемі України буде набагато важчою. Державна інспекція з енергетичного нагляду прогнозувала 19 червня, що найближчі півтора місяця ситуація з постачанням електроенергії залишатиметься складною. На полегшення очікують лише в серпні, коли з ремонту виведуть атомні енергоблоки.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *