“Укренерго” анонсувало на 10 червня вимкнення електроенергії за графіками у другій половині дня

Важливі об’єкти вимикати не будуть, наголосили в “Укренерго”
Фото: pixabay.com

У другій половині дня 10 червня в Україні вимикатимуть електрику за графіками. Про це національна компанія “Укренерго” проінформувала у Facebook.

“10 червня по всій території України обленерго будуть застосовувати графіки погодинних відключень для промислових і побутових споживачів із 16.00 до 22.00. Причина – зростання споживання на початку робочого тижня”, – ідеться в повідомленні.

В “Укренерго” наголосили, що не обмежуватимуть енергоживлення об’єктів критичної інфраструктури, які виконують функцію життєзабезпечення населення.

9 червня стабілізаційних вимкнень електроенергії немає, зазначали у ДТЕК.

Контекст

Російські окупанти навесні посилили повітряні атаки на енергосистему України. Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль на початку квітня повідомив, що 80% теплової генерації України зруйновано.

У травні в Україні були віялові вимкнення світла. Наприкінці місяця обмежень не застосовували, але з 1 червня їх відновили.

2 червня в “Укренерго” повідомили, що протягом найближчого тижня ситуація в енергосистемі України ускладниться. Причина – ремонт двох енергоблоків електростанцій, а також два нічні обстріли РФ 31 травня і 1 червня, унаслідок чого було пошкоджено кілька теплових і гідроелектростанцій, зазначили в НЕК.

4 червня Шмигаль заявив, що Україна втратила понад 9 ГВт потужностей генерації через обстріли РФ.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *