У Рівненській області жінка народила в автомобілі 11-ту дитину

Фельдшерська бригада, яка вирушила до пацієнтки, прибула на місце за дев’ять хвилин
Фото: depositphotos.com

У Рівненській області жінка народила в автомобілі 11-ту дитину. Про це 13 січня у Facebook повідомив обласний центр екстреної медичної допомоги.

“13 січня о 3.34 на лінію 103 надійшов виклик від 40-річної жительки одного із сіл Вараського району. Вона повідомила, що в неї стрімкі пологи. Народжує дитину в автомобілі по дорозі до лікарні, яка розташована в селищі Зарічне”, – ідеться у повідомленні.

Фельдшерська бригада, яка вирушила до пацієнтки, прибула на місце за дев’ять хвилин. В автомобілі на трасі перебували породілля, її чоловік і новонароджена дівчинка.

“Бригада “екстренки” одразу ж оглянула пацієнтку, перерізала пуповину. Породілля почувалася добре. Показники гемодинаміки були в межах норми. Пацієнтка скарг не висловлювала. Медики провели первинний огляд та оцінку стану немовляти. Новонароджена дівчинка була в задовільному стані”, – зазначили в центрі.

Пацієнтка повідомила, що, відчувши “ниючу біль у животі”, одразу вирушили з чоловіком до медичного закладу, де вона перебувала на обліку. Проте пологи виявилися стрімкими.

За даними медиків, сім’я вже має 10 дітей – дев’ять хлопчиків і одну дівчинку.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *