У Коломиї звільнили секретаря міськради, який порівняв депутатку з відьмою

Куничак заявив, що пішов добровільно
Фото: Андрій Куничак / Facebook

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець ініціював позбавлення посади секретаря Коломийської міської ради Івано-Франківської області за сексизм. Про це він повідомив 30 січня в Telegram.

За словами омбудсмена, зі ЗМІ йому стало відомо, що під час засідання міськради в листопаді минулого року секретар цієї ради вжив висловлювання, які принижують жінку, порушують її право на повагу до честі, гідності та впливають на ділову репутацію. Коли до нього звернулася сама постраждала, офіс відкрив провадження в цій справі.

“З урахування наданих мною роз’яснень і рекомендацій питання неетичної поведінки секретаря Коломийської міської ради розглянули на засіданні постійної комісії за присутності обох сторін оскаржуваних подій. За результатами… ухвалили рішення про дострокове припинення повноважень секретаря Коломийської міської ради”, – поінформував Лубінець.

“Українська правда” пише, що звільнений посадовець – Андрій Куничак. Під час виступу з трибуни він звернувся до депутатки Галини Белі зі словами: “Будь ласка, не дивіться на мене так”. На її запитання: “Як?” – він відповів: “Як відьма!”

Видання зазначає, що саме Беля зареєструвала петицію про дострокове припинення його повноважень, яку підтримала решта депутатів.

Куничак раніше заявляв у Facebook, що добровільно склав повноваження секретаря. 14 грудня 2023 року він написав, що причиною став тиск на нього як на представника опозиції, а також “безвідповідальні дії колеги” по фракції “Європейська солідарність”, до якої входять він і Беля.

“Переслідування власних вузькополітичних інтересів, розмінювання долі громади та держави, свідоме спрямовування ворожих дій проти інших колег по фракції для розколу та знищення політичної сили “Європейська солідарність” у Коломийській міській раді”, – так оцінив він дії колеги, звільняючись із посади.

 

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *