У Харкові, Одесі та Кривому Розі після обстрілів ввели графіки вимкнень електроенергії

У Харкові графіки вимкнень ввели на тиждень
Фото: telegraf.com.ua

У Харкові, де після російських обстрілів 22 березня склалася складна ситуація із забезпеченням електроенергією, на тиждень вводять графіки вимкнень. Про це 24 березня повідомив у Telegram начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

Він зазначив, що в період із 25-го до 31 березня діятимуть графіки погодинних вимкнень.

“Шевченківський і Київський райони – з 9.00 до 15.00. Слобідський, Основ’янський райони – з 15.00 до 21.00. Салтівський, Немишлянський, Індустріальний райони – з 21.00 до 3.00. Холодногірський, Новобаварський райони – з 3.00 до 9.00″, – пояснив Синєгубов.

Голова ОВА підкреслив, що йдеться про “вимушений тимчасовий крок”, потрібний для того, щоб якомога більша кількість жителів області мала світло, а підприємства могли працювати.

ДТЕК повідомив, що графіки вимкнень знову діятимуть в Одесі.

“Через збільшення електроспоживання у вечірні пікові години за розпорядженням НЕК “Укренерго” в Одесі застосовуються графіки стабілізаційних відключень. Просимо розумно споживати електроенергію, щоб зменшити навантаження на мережу”, – ідеться в пості.

Одеська філія ДТЕК опублікувала інтерактивну таблицю вимкнень, де можна знайти адресу свого будинку в Одесі.

Компанія також повідомила про екстрені вимкнення електрики у Кривому Розі – також за розпорядженням “Укренерго”.

Свою адресу у графіку вимкнень жителі Кривого Рогу можуть знайти на сайті дніпровської філії ДТЕК.

Контекст

У ніч на 22 березня країна-агресор РФ завдала понад 15 повітряних ударів по об’єктах енергетики, унаслідок чого Харків був “практично повністю без світла”, постраждали й інші регіони.

Президент України Володимир Зеленський повідомляв 23 березня, що після російської повітряної атаки на енергетику України найскладніша ситуація – у Харкові.

24 березня в “Укренерго” зазначили, що у трьох українських регіонах ситуація в енергосистемі найскладніша, а саме в Одеській, Харківській і Дніпропетровській областях.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *