Морозюк: Наша остання зустріч із Романом була 8 січня. Більше не бачилися. Я хотіла зустрітися, він не знайшов змоги – ми розійшлися по смс

Морозюк: Коли я ухвалила для себе це важке рішення, що треба завершити стосунки, звичайно, я хотіла, як дорослі люди, зустрітися, поговорити
Фото: sonya.moroziuk / Instagram

Українська художниця Соня Морозюк, яка потрапила в гучний корупційний скандал через свого екснареченого Романа Гринкевича, востаннє бачилася з ним 8 січня. Про це вона розповіла в інтерв’ю українському журналісту, засновнику інтернет-видання “ГОРДОН” Дмитрові Гордону.

“Ви пам’ятаєте свою останню зустріч із Романом. Що ви говорили йому чи що він говорив вам?” – запитав Гордон.

За словами Морозюк, вона точної дати останньої зустрічі з колишнім нареченим детально не пам’ятає.

“Наша остання зустріч [із Романом Гринкевичем], мені здається, була 8 січня. На наступний день до мене приїхала мама, щоб мене підтримати, тому що я була в такому не дуже гарному стані. І з того часу я вже з мамою перебувала у своїй квартирі, до мене не приїжджав туди Роман, [більше] ми не бачилися. Я не пам’ятаю нашу останню зустріч. Це звичайна… Я не пам’ятаю”, – заявила вона.

“Як ви йому сказали, що “більше ми не пара, забудь про мене”? – запитав у художниці журналіст.

“Коли я ухвалила для себе це важке рішення, що треба завершити стосунки, звичайно, я хотіла, як дорослі люди, зустрітися, поговорити. Для мене це було важливо, щоб розказати, чому я вирішила так зробити, його вислухати. Але він не знайшов змоги зустрітися. І ми розійшлися по смс. Я написала повідомлення”, – зізналася Морозюк.

За словами художниці, Гринкевич не намагався зберегти стосунки, заявивши, що це її вибір.

Про розставання з Романом Гринкевичем Морозюк публічно повідомила 17 січня. Її заява прозвучала після того, як цього самого дня Державне бюро розслідувань повідомило про нову підозру батьку Романа – Ігореві Гринкевичу. Підозра стосувалася махінацій із закупівлями одягу й білизни для ЗСУ. Гринкевич зробив пропозицію Морозюк у жовтні 2023 року у Венеції (Італія).

Це перше інтерв’ю Морозюк після резонансного корупційного скандалу, у який вона потрапила. У цьому ж інтерв’ю вона розповіла, що вже не була в стосунках із Романом Гринкевичем, коли він разом із його сім’єю став фігурантом корупційного скандалу із закупівлями для Міноборони України.

Відео: В гостях у Гордона / YouTube Контекст

Морозюк народилася 1998 року в Харкові. Закінчила Харківське художнє училище й факультет промислового дизайну в Харківській державній академії дизайну та мистецтв. У 2021–2024 роках провела кілька персональних виставок, зокрема “Мазня” в Музеї проблем сучасного мистецтва в Києві, про яку багато писали у ЗМІ.

Широкій аудиторії Морозюк стала відома після того, як її колишній наречений, львівський бізнесмен Роман Гринкевич і його сім’я стали фігурантами корупційного скандалу із закупівлями для Міноборони України. Критики Морозюк стверджували, що вона зробила ім’я завдяки корупційним грошам Гринкевичів і брала участь у відмиванні цих грошей.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *