У ДПСУ заявили, що 28-річний зять уклав шлюб зі своєю тещею з інвалідністю, щоб виїхати з України

Фіктивне подружжя спочатку викрили на кордоні у Волинській області, після чого пара вирушила через пункт пропуску у Львівській
Фото: dpsu.gov.ua

28-річний житель Рівненської області одружився зі своєю 40-річною тещею з інвалідністю І групи, щоб, імовірно, виїхати з України. Про це 9 вересня повідомила Державна прикордонна служба України.

За версією “молодят”, вони прямували до Варшави, щоб нібито лікувати зір “дружині”, ідеться в повідомленні.

Фіктивне подружжя спершу викрили прикордонники в автомобільному пункті пропуску у Волинській області, після чого вони вирушили в пункт пропуску “Рава-Руська” Львівської області, зазначили у ДПСУ.

Пара запевняла, що шлюб уклали в липні “з великої любові”. Однак пізніше чоловік усе ж зізнався, що новоспечена дружина – його теща, а одруження відбулося, щоб мати законні підстави для виїзду за межі України.

Як з’ясували прикордонники, 7 вересня реальна дружина чоловіка виїхала за кордон залізницею.

У ДПСУ додали, що схожі випадки виявили в пункті пропуску “Краківець”. Там прикордонники викрили 41-річного уродженця Івано-Франківської області, який фіктивно одружився із 46-річною жінкою з інвалідністю II групи.

Ще в одному випадку 18-річний волинянин одружився з 19-річною дівчиною, яка з дитинства має інвалідність II групи.

Обидва шлюби уклали наприкінці серпня.

“В усіх випадках про виявлення ознак кримінального правопорушення, відповідальність за яке передбачено ст. 332 Кримінального кодексу України (незаконне переправлення осіб через державний кордон України), оперативні співробітники 7-го прикордонного Карпатського загону направили повідомлення до Нацполіції”, – ідеться в дописі ДПСУ.

Контекст

Після початку повномасштабного вторгнення російських військ в Україну вранці 24 лютого 2022 року президент України Володимир Зеленський оголосив воєнний стан і загальну мобілізацію. Минулого разу Верховна Рада продовжила його до 9 листопада.

Воєнний стан передбачає, зокрема, заборону на виїзд за кордон чоловіків віком 18–60 років, які підпадають під призов на військову службу під час мобілізації, окрім особливих винятків.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *