У Чернівецькій області через високий ризик проникнення ДРГ змінили тривалість комендантської години

У населених пунктах Чернівецької області заборонили перебування населення на вулицях і в інших громадських місцях з 0.00 до 4.00
Фото: depositphotos.com (ілюстративне)

У Чернівецькій області із 17 червня змінять тривалість комендантської години за межами населених пунктів. Про це повідомляють у Facebook ОВА.

Зазначено, що комендантська година триватиме п’ять годин.

“Запровадити на території Чернівецької області комендантську годину – заборонити перебування цивільного населення на вулицях та інших громадських місцях у населених пунктах Чернівецької області з 0.00 до 4.00, за межами населених пунктів – із 23.00 до 4.00″, – ідеться у повідомленні.

У Чернівецькій ОВА в коментарі Zaxid.net пояснили рішення тим, що зараз диверсійні групи можуть проникати на територію області та пошкоджувати критично важливі об’єкти й об’єкти інфраструктури.

“Нововведення стосується виключно осіб, що перебувають поза населеними пунктами, тобто відвідують ліси, поля, водойми. Дороги між населеними пунктами до цього переліку не входять. Рада оборони області запровадила його у зв’язку з високим ризиком проникнення диверсійних груп, які активізуються здебільшого у пізній вечірній та нічний час”, – наголосили в ОВА.

Чернівецька область межує з Румунією та невизнаним Придністров’ям (Молдова).

Контекст

Після початку повномасштабного вторгнення російських військ в Україну вранці 24 лютого 2022 року президент України Володимир Зеленський оголосив воєнний стан і загальну мобілізацію. Серед інших заходів у країні діє комендантська година. Її тривалість установлюють місцеві військові адміністрації або військове командування.

Під час комендантської години виходити на вулиці можна лише під час повітряної тривоги, щоб дійти до найближчого укриття. Обов’язково мати із собою документи, які посвідчують особу.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *