У Bihus.іnfo вважають, що за журналістами проєкту стежили майже рік

На думку Бігуса, оприлюднене відео схоже на системне намагання дискредитувати багаторічну роботу його редакції
Скріншот: BIHUS Info / YouTube

Відео з матеріалів стеження та прослуховування журналістів проєкту розслідувань Bihus.іnfo свідчить, що за ними стежили приблизно рік. Про це 16 січня заявила команда у Facebook. 

“З опублікованого сьогодні відео зрозуміло: за членами нашої команди стежили близько року. Імовірно, шукаючи способи дискредитувати редакцію. А коли професійних факапів не знайшли – перейшли на особисте. У результаті – встановили камери в номері дівчат із команди на новорічній вилазці”, – ідеться в коментарі.

Очільник проєкту Денис Бігус також оприлюднив звернення, у якому сказав, що не знає, хто саме стоїть за стеженням, – на його думку, камери встановили “представники поки невстановленої служби”.

“Коротке опитування учасників того відосу показало, що та частина, у якій прослушка телефонів, рвано змонтована з кількох епізодів, між якими місяці. Тобто маємо підстави стверджувати, що вже тривалий період за членами команди тупо слідкують – уперто, системно й дорого. У плані, я приблизно уявляю, скільки державного бабла вбухали в те, щоб в результаті що? Встановити камеру в готельний номер, у якому були зареєстровані чотири дівчини?” – заявив журналіст.

Він також висловив зацікавлення щодо того, за якою санкцією прослуховували телефони й на якій підставі цю санкцію надали.

Також, на думку Бігуса, оприлюднене відео схоже на системне намагання дискредитувати багаторічну роботу його редакції, а не “спонтанну акцію помсти” за окремий матеріал. 

Відео: BIHUS Info / YouTube Контекст

16 січня в мережі з’явилося відео, де співробітники проєкту розслідувань Bihus.іnfo, імовірно, вживають наркотичні речовини. Відео зняли на камеру, розміщену в орендованому будинку, де співробітники святкували корпоратив. Також у ролик потрапили записи телефонних розмов працівників проєкту. Журналісти вважають, що за ними стежили щонайменше кілька місяців. 

Керівник проєкту Денис Бігус у відеозверненні до аудиторії заявив про звільнення операторів, які потрапили на відео.

Фактчекерка Альона Романюк проаналізувала інформацію на сайті видання, яке опублікувало відео з працівниками Bihus.іnfo, і дійшла висновку, що вся редакція цього медіа – вигадані люди.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *