Візит розслідувачів “СтопКор” до колцентру в Києві завершився бійкою

Нападники намагалися вибити з рук медійників техніку, а також завдали одному з репортерів удару в обличчя, заявили журналісти
Фото: stopcor.org

У київському бізнес-центрі “Алмаз” троє невідомих, які, ймовірно, є працівниками офісу колцентру, напали на журналістів проєкту “СтопКор”. Про це заявили 8 березня на сайті “СтопКор”. Журналісти, котрі навідалися в колцентр, підозрюють, що установа займається шахрайством.

“Викриття чергового шахрайського колцентру в Києві закінчилося жорстокою бійкою: у бізнес-центрі “Алмаз” троє невідомих, які, ймовірно, є працівниками “офісу”, напали на журналістів “СтопКору”. Нападники намагалися вибити з рук медійників техніку, а також завдали одному з репортерів удару в обличчя. Наразі на місці події працює поліція. Про це з місця, де стався кричущий інцидент, повідомив журналіст “СтопКору” Ігор Доценко”, – ідеться в повідомленні.

Як стало відомо редакції, у Печерському районі столиці за адресою вулиця Алмазна, 18/7, у бізнес-центрі “Алмаз” зафіксували діяльність чергового “псевдоінвестиційного офісу”.

“Медійників, які вирушили на “точку”, спершу всіляко намагалися не впускати до приміщення, але їм усе ж вдалося потрапити всередину. При цьому, як зазначає Доценко, багато людей (схоже, працівників шахрайського колцентру) почали тікати з будівлі. На місце журналісти викликали слідчо-оперативну групу поліції, але поки правоохоронці прибули на місце, “колцентрівці” встигли винести з приміщення техніку й документи – імовірно, аби приховати сліди незаконної діяльності”, – зазначили у “СтопКорі”.

Поки поліцейські заповнювали документи, четверо невідомих осіб напали на журналістів, і згодом до них також долучився п’ятий, розповіли розслідувачі.

“Так, із рук одного журналіста “СтопКору” нападники намагалися вирвати телефон, на який той фіксував усе, що відбувається в бізнес-центрі, а іншого вдарили в обличчя й розбили ніс. У підсумку інцидент вилився у криваву бійку. Як повідомив Доценко, на місці події присутня адвокатка Вікторія Миколаївна, яка стверджує, що має договір із власником приміщення. Також стали відомі дані одного з нападників: Коваль Кирило Романович. Свою посаду назвати цей чоловік відмовляється: стверджує, що він начебто просто “небайдужий громадянин”, але, схоже, насправді ініціатор бійки є одним з працівників “колцентру”, – додали автори матеріалу.

Правоохоронці оформлюють заяву журналістів про ймовірний злочин і проводять фіксацію факту побиття. Стан потерпілого, зі слів очевидців, – задовільний.

Фото: stopcor.org

Фото: stopcor.org

Фото: stopcor.org

Фото: stopcor.org

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *