“Вагома допомога”. Важкопоранений житель Херсона пройшов курс реабілітації від Фонду Ріната Ахметова

Зубенко: Людей важливо підтримувати
Фото надав Фонд Ріната Ахметова

Житель Херсона, 70-річний українець Віктор Зубенко постраждав від російської агресії: зазнав мінно-вибухового поранення за кілька тижнів після деокупації міста. Після цього він дістав інвалідність. Нещодавно чоловік пройшов курс фізичної та психологічної реабілітації від Фонду Ріната Ахметова в санаторії на Закарпатті. Історію Зубенка інтернет-виданню “ГОРДОН” розповіла команда Фонду.

Віктор Зубенко був на вулиці, коли почув свист снарядів. Військовослужбовці надали йому першу допомогу й доправили в травмпункт. Він дістав інвалідність, чоловікові зробили складну термінову операцію, він пройшов тривале лікування, а також вимушений переїзд в іншу область. Позаду тривале лікування, але рука не відновилася.

Допомога, яку постраждалому надав Фонд Ріната Ахметова, покращила його стан.

“Допомога вагома, дякую за таку можливість. Зараз стає краще. Десь після третього сеансу масажу я відчув, що тіло розслаблюється, стає не таким скутим. А ще до психолога сходив, ми добре поспілкувалися, це теж важливо після всіх обстрілів”, – розповів чоловік.

Про можливість пройти курс відновлення від Фонду Ріната Ахметова Зубенко дізнався через Telegram-канал.

“Зателефонував – і мені допомогли з реабілітацією, щоб трохи стати на ноги. Людей важливо підтримувати”, – прокоментував він.

Зубенко зізнався, що мріє й сподівається повернутися у свій дім у Херсоні, відновити втрачене і знову працювати – щонайменше у власному господарстві.

Контекст

У межах програми “Лікування та реабілітація поранених дорослих” Фонд Ріната Ахметова надає допомогу жителям України, які постраждали внаслідок ворожих обстрілів житлових районів: це лікування, реабілітація, психологічна допомога.

З 2014 року Фонд надав допомогу з лікування й реабілітації понад 11 тис. українців.

По консультацію щодо умов отримання допомоги звертайтеся в месенджер Фонду або телефонуйте на безплатну гарячу лінію: 0 800 509 001 (працює з понеділка до п’ятниці).

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *