В Україні налічується 4,5 млн внутрішніх переселенців, повідомив Мінфін. За даними Мінсоцполітики, їх більше

За міжнародними оцінками, в Україні близько 7 млн внутрішніх переселенців
Фото: depositphotos.com

В Україні налічується 4,5 млн внутрішньо переміщених осіб (ВПО) через російську агресію, повідомив 15 березня заступник міністра фінансів Роман Єрмоличев під час зустрічі з фахівчинею посольства США з економічних питань Сарою Лонгбрейк. Про це 18 березня проінформував сайт Мінфіну.

“На сьогодні у нас близько 4,5 млн внутрішніх переселенців, із яких у минулому році отримували фінансову допомогу більше половини. З березня цього року ми посилили критерії цієї допомоги, і фактично всі люди працездатного віку мають бути офіційно зареєстровані у Державному центрі зайнятості, працевлаштованими і працювати на економіку країни”, ‒ цитує відомство Єрмоличева.

Згідно з даними Міністерства соціальної політики, в Україні офіційно зареєстровано 4,9 млн внутрішньо переміщених осіб.

“3,6 млн – особи, які перемістилися (чи повторно перемістилися) після початку повномасштабної війни. З них – 2,5 млн, які перемістилися і не можуть повернутися до своїх домівок (оскільки житло або зруйноване, або знаходиться у зоні активних бойових дій, або на тимчасово окупованій території)”, – інформує міністерство.

За міжнародними оцінками, кількість внутрішніх переселенців перевищує в Україні 7 млн громадян, писало у 2023 році Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *