Протягом тижня ДТЕК повернув світло 123 тис. сімей, які залишилися без електрики через бойові дії

За перший місяць 2024 року енергетики ДТЕК повернули світло майже 713 тис. сімей
Фото: grids.dtek.com

Із 5-го до 11 лютого енергетики “ДТЕК Мережі” повернули світло 123 тис. сімей у Києві й 45 населених пунктах Донецької та Дніпропетровської областей, які було знеструмлено через ворожі обстріли. Про це йдеться в повідомленні ДТЕК. 

Зазначають, що 7 лютого через черговий ворожий обстріл зазнали пошкоджень електромережі Києва. Енергетики оперативно під’єднали будинки за резервними схемами живлення, щоб якомога швидше повернути світло 29 тис. сімей киян у Дніпровському районі столиці.

Водночас у Донецькій області тривають активні бойові дії, а постійні обстріли, ракетні й авіаудари і далі руйнують енергосистему регіону. Тут енергетикам за тиждень удалося повернути світло 66 тис. сімей.

Дніпропетровська область також зазнає ворожих обстрілів, особливо на півдні. За тиждень тут удалося відновити електрику для 28 тис. сімей. Основна частка відновлень – після нічної атаки ворожих БПЛА на Павлоградський район у ніч на 11 лютого.

За перший місяць 2024 року енергетики ДТЕК повернули світло майже 713 тис. сімей, які залишилися без електропостачання через обстріли в Києві, Київській, Донецькій, Одеській і Дніпропетровській областях.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *