“Око за око”. Перший комплекс розвідки та знищення “Пульстрон” передали захисникам у Донецьку область

Це перший із 10 “Пульстронів”, які отримають десантно-штурмові війська у межах ініціативи “Око за око”
Фото: OKKO / Facebook

80-та окрема десантно-штурмова бригада, яка зараз працює в Донецькій області, отримала комплекс розвідки та знищення “Пульстрон” у межах спільної ініціативи мережі ОККО і фонду “Повернись живим” – “Око за око”. Про це повідомляють на Facebook-сторінці ОККО.

До складу одного такого комплексу входить понад 400 ударних і розвідувальних БПЛА різних типів, сім автомобілів типу пікап, вісім комплектів Starlink, автомобільні й портативні радіостанції, прилади нічного бачення, комп’ютери, зарядні пристрої, генератори й інше обладнання.

“Це перший із 10 “Пульстронів”, які отримають десантно-штурмові війська у рамках ініціативи “Око за око”. Кожен такий комплекс розвідки та ураження вартістю 50 млн грн створений для того, аби знаходити та знищувати ворога, як удень, так і вночі”, – розповів заступник директора фонду “Повернись живим” Олег Карпенко.

Командир роти ударних безпілотних авіаційних комплексів (РУБАК) у складі 80-ї ОДШБр із позивним Директор запевнив, що його підрозділ на всі 100% використає це обладнання для захисту держави.

“Комплекс дуже корисний. Він дає змогу цілодобово проводити розвідку й дорозвідку, перевіряти й аналізувати здобуту інформацію, наносити планові удари по виявлених цілях і контролювати усю лінію зіткнення”, – зазначив командир РУБАК у складі 80-ї ОДШБр.

“Підсилення ЗСУ стало одним із пріоритетних напрямів нашої компанії з моменту повномасштабного вторгнення. “Око за око” – це наш флагманський проєкт, який уже забезпечив артбригади і розвідбати 25 розвідкомплексами “Шарк”, а бригади ТрО –  кулеметами, мінометами і гранатометами. Тепер наша задача – передати підрозділам ДШВ 10 комплексів розвідки та знищення, – прокоментував віцепрезидент із маркетингу ОККО Василь Дмитрів. –  Дякуємо всім водіям, які вже другий рік поспіль заправляють свої автівки Pulls’ом помсти і долучаються до підтримки ЗСУ. Окремо дякуємо тим бізнесам, які приєднуються внесками для підтримки ДШВ”.

Фото: OKKO / Facebook

У межах ініціативи мережа ОККО перераховує по 1 грн із кожного проданого літра пального Pulls на зброю й техніку для ЗСУ. Від перших днів повномасштабної війни на підсилення війська, проєкти з відбудови країни та соціально важливі ініціативи компанія вже спрямувала понад 1,6 млрд грн.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *