Зараз Музей “Голоси Мирних” зібрав понад 136 тис. історій про війну Росії проти України
Фото: depositphotos.com
Музей “Голоси Мирних” Фонду Ріната Ахметова зібрав роботи переможців всеукраїнського конкурсу есе “Подія, яка змінила все. Сила допомоги” у спеціальній колекції й оприлюднив їх на сайті, ідеться в повідомленні Фонду.
Перше місце розділило двоє учасників – Аліна Коноз із Сумської області й Артур Петрушин із Харкова. 15-річний Артур двічі потрапляв під обстріли: під час одного з них він втратив ногу, а за 10 днів після операції знову опинився під ракетним ударом – цього разу в київському “Охматдиті”. Зараз він звикає до життя з протезом і нещодавно завершив курс фізичної та психологічної реабілітації.
“Цей вибух розділив моє життя на “до” і “після”… Війна може нести тільки страждання, розруху й біль. Я б дуже хотів миру, якого так чекає вся Україна! Вірю в перемогу добра над злом, у нашу перемогу над окупантами”, – написав Артур у своєму есе.
Друге місце посіли Ярослав Приступа й Аліса Горідько. 15-річна Аліса з Умані ледь не загинула під час ракетного удару по місту, ця подія стала темою її есе. Відновитися психологічно їй допомогла участь у “Блогер Кемпі”.
“Тепер я мрію допомагати іншим – стати психологом чи рятівником. Я знаю, як це – бути маленькою й розбитою вщент. І знаю, як важливо відчути: тебе бачать, тебе чують і ти потрібний. Я хочу бути тим, хто допомагає, лікує, надихає”, – написала дівчина у своєму есе.
Третє місце розділили Марина Погуц і Єлизавета Ніколайчик. У своїх текстах вони описали втрати, героїзм і надію на майбутнє.
Збірка есе переможців конкурсу “Подія, яка змінила все. Сила допомоги” поповнила колекцію Музею “Голоси Мирних”. За даними організаторів, зараз зібрано понад 136 тис. історій про війну Росії проти України.
Джерело: gordonua.com