Мінекономіки разом із ДТЕК, “Укрпоштою”, “Укренерго” і МХП обговорили програми адаптації ветеранів

У міністерстві переконані, що вже зараз і держава, і роботодавці мають спільно напрацьовувати ефективні програми адаптації для ветеранів
Фото: me.gov.ua

Підтримка повернення ветеранів до цивільного життя та їх інтеграція в ринок праці – спільне завдання держави й бізнесу, його успішне вирішення безпосередньо впливатиме на темпи економічного відновлення країни. Про це йшлося під час пресконференції в “Укрінформі” за участі заступниці міністра економіки України Тетяни Бережної і представників роботодавців країни – ДТЕК, “Укренерго”, “Укрпошти”, МХП, повідомив сайт відомства.

“Більшість українських захисників і захисниць – це люди з активною життєвою позицією, унікальним досвідом, знаннями й навичками, які вони отримали на війні. Після демобілізації кожен із них повинен мати можливості реалізуватися в мирному житті. Завдання держави – створити інструменти для задоволення цих потреб. Тому турбота й піклування під час демобілізації вимагає обʼєднання зусиль бізнесу й держави з реалістичним усвідомленням масштабу виклику”, – зазначила заступниця міністра економіки Тетяна Бережна.

За її словами, у бюджеті на 2024 рік на підтримку ветеранів, ветеранок і їхніх сімей передбачено майже 14 млрд грн. Це вдвічі більше, ніж торік. Також закладено кошти на реалізацію державних програм, які допомагають захисникам і захисницям самореалізовуватися та розвиватися.

У міністерстві додали, що вже зараз і держава, і роботодавці мають спільно напрацьовувати ефективні програми адаптації для ветеранів. Представники найбільших роботодавців країни поділилися своїм напрацьованим досвідом у роботі з ветеранами й окреслили важливі напрями, над якими треба працювати всією країною.

“Обов’язок держави, бізнесу, кожного українця – зробити все можливе, щоб ветерани мали змогу повернутися якомога швидше до цивільного життя. ДТЕК має 10-річний досвід взаємодії з ветеранами. Ці люди є нашою гордістю, і ми з вдячністю й пошаною ставимося до кожного й кожної. Наша програма підтримки ветеранів у бізнесах ДТЕК на сьогодні складається з психологічної підтримки, допомоги в адаптації за підтримки наставників, перекваліфікації, додаткового медичного супроводу поранених та програми оздоровлення й реабілітації. Ми готові ділитися своїм досвідом і експертизою, а також брати участь у формуванні національної платформи, яка стане фундаментом комплексної та всебічної підтримки й допомоги нашим ветеранам”, – розповів виконавчий директор ДТЕК Дмитро Сахарук.

Також він підкреслив, що майже 4500 співробітників ДТЕК зараз захищають Україну в лавах Збройних сил.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *