Мер Брюсселя відвідав виставку “Голоси” музею “Голоси Мирних” Фонду Ріната Ахметова

Мер Брюсселя поспілкувався з лінійним куратором виставки і генеральною директоркою музею історії міста Києва, у якому проводять експозицію
Фото надала команда проєкту

Мер Брюсселя (Бельгія) Філіп Клоз відвідав виставку “Голоси” музею “Голоси Мирних” Фонду Ріната Ахметова в Києві. Про це інтернет-видання “ГОРДОН” повідомила команда Фонду Ріната Ахметова.

Під час відвідування виставки, мета якої – “проявити глибину і силу людських історій та відрефлексувати події війни”, мер Брюсселя поспілкувався з лінійним куратором виставки Андрієм Палатним і генеральною директоркою музею історії міста Києва, у якому проводять експозицію, Діаною Поповою.

“Європейці наголошують, що саме через культуру можливий вихід і відновлення країни після нашої перемоги, у якій вони не мають сумніву”, – сказала Попова, коментуючи візит Клоза.

Це вже третя поїздка Клоза та його команди до української столиці для передання європейської допомоги під час повномасштабного вторгнення країни-агресора РФ.

У 2022 році Клоз зазначив, що бельгійці “підтримуватимуть українців і допомагатимуть їм у їхній героїчній боротьбі за свою державність і свободу”.

Контекст

Мультимедійний простір музею “Голоси Мирних” презентує частину 100-тисячної колекції музею, яка є найбільшим у світі архівом історій українців про війну з перших вуст. Завітати на виставку можна безплатно в музеї історії міста Києва до кінця травня за адресою: вулиця Богдана Хмельницького, 7.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *