Глава УГКЦ після слів папи римського про “білий прапор”: В Україні нікому на гадку не спадає здатися

Глава УГКЦ Святослав: Україна зранена, але нескорена! Україна змучена, але вона стоїть і вистоїть!
Фото: Українська Греко-Католицька Церква / Facebook

Глава Української греко-католицької церкви блаженніший Святослав у Нью-Йорку після слів папи римського Франциска про “білий прапор” заявив, що в Україні ніхто не збирається здаватися. Його 10 березня цитує пресслужба УГКЦ.

“Україна зранена, але нескорена! Україна змучена, але вона стоїть і вистоїть! Повірте мені, нікому й на гадку не спадає здатися. Навіть там, де сьогодні йдуть бойові дії – послухайте наших людей у Херсоні, Запоріжжі, Одесі, Харкові, Сумах! Бо ми знаємо, якщо Україна, не дай боже, була б хоча частково завойована – розшириться межа смерті”, – наголосив він.

Глава УГКЦ згадав про російську окупацію Бучі і наголосив, що “так [росіяни] хотіли залити кров’ю весь Київ”. 

“Приїдьте в Україну і подивіться! Хто з вас не вірить у перемогу України – ідіть до сповіді! Бо це означає, що ми мало довіряємо присутньому в тілі українського народу живому Богові”, – зазначив він.

Контекст

Папа римський Франциск в опублікованому 9 березня інтерв’ю RSI, говорячи про війну в Україні, заявив, що сторона, яка програє, має знайти в собі мужність вести переговори: “Я вважаю, що сильнішим буде той, хто дивиться на ситуацію, думає про людей, має сміливість підняти “білий прапор”, щоб вести переговори”.

Того самого дня у Ватикані заявили, що Франциск не просив Україну здатися. Прессекретар Ватикану Маттео Бруні пояснив, що понтифік узяв образ “білого прапора”, запропонований інтерв’юером, щоб позначити припинення воєнних дій, перемир’я, досягнуте за допомогою “мужності переговорів”.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *