Екстрені вимкнення світла в Україні 2 червня скасували – “Укренерго”

Аварійні вимкнення електрики 2 червня скасували, але ліміти діятимуть з 18.00 до 24.00
Фото: pixabay.com

В Україні 2 червня не буде аварійних вимкнень електроенергії, і далі діють ліміти й погодинні вимкнення у разі їх перевищення. Про це о 12.10 у Telegram заявила пресслужба національної компанії “Укренерго”.

Отже, “Укренерго” скасувало режим екстрених вимкнень, введений компанією 2 червня о 10.25 по всій країні, окрім Волинської, Львівської й Закарпатської областей. Вимкнення, як пояснили в компанії, були пов’язаними зі скрутною ситуацією в енергосистемі країни після російських ударів.

Ліміти споживання для промислових і побутових споживачів 2 червня діятимуть із 18.00 до 24.00. За перевищення лімітів обленерго регіонів можуть ввести графіки погодинних вимкнень, попередили в компанії.

В “Укренерго” 1 червня зазначали, що ввечері 2 червня в Україні можуть вимикати електроенергію для промислових і побутових споживачів.

Контекст

21 травня прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявляв, що внаслідок російських обстрілів Україна втратила 8 ГВт потужності, а максимальна технічна можливість імпорту становить 1,7 ГВт.

1 червня Росія знову завдала масованого удару по Україні, випустила за ніч 53 ракети і 47 дронів Shahed. Сили оборони України збили 35 ракет і 46 безпілотників.

Міністр енергетики України Герман Галущенко заявив, що РФ атакувала енергетичні об’єкти у п’яти областях України. У компанії ДТЕК поінформували про серйозне пошкодження обладнання на двох ТЕС унаслідок російських ударів, а в компанії “Укргідроенерго” – про критичні пошкодження обладнання на двох ГЕС.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *