“До четвертого етапу відбору дійшло двоє: я і прима-балерина Кухар”. Інтерв’ю Полторацького з актрисою Хвостовою, яка зіграла Мавку в найкасовішому українському фільмі. Відео

Хвостова зіграла Мавку в однойменному українському фільмі
Фото: Таїсія Хвостова / Facebook

На YouTube-каналі “Дмитрий Гордон” вийшло інтерв’ю актора й режисера Віктора Полторацького з українською актрисою театру і кіно Таїсією Хвостовою.

В інтерв’ю вона розповіла:

  • як потрапила у проєкт “Мавка. Лісова пісня”;
  • про освідчення в коханні на знімальному майданчику;
  • про порятунок від російських окупантів із Гостомеля;
  • про зйомки інтимних сцен;
  • про те, які листи одержує від військових, і чому плаче.

Хвостовій 30 років, вона закінчила Київський національний лінгвістичний університет і Київський національний університет культури і мистецтв за спеціальністю “актор драматичного театру”, і там само – магістратуру зі спеціальності “сценічне мистецтво”. Викладає у КНУКіМ.

Грала в телесеріалах “Коли ми вдома”, “Черговий лікар”, “Виклик”, “Перші ластівки. Залежні”.

Стала прототипом головної героїні мультфільму “Мавка. Лісова пісня”. Художники наділили героїню рухами, пластикою й мімікою актриси. Прем’єра стрічки в українських кінотеатрах відбулася 2 березня.

“Мавка” стала найкасовішим фільмом серед українських картин за час незалежності України й найкасовішим анімаційним фільмом за всю історію українського кінопрокату, включно з іноземними стрічками. Лише за перші три тижні в українському прокаті на мультфільм було продано понад 640 тис. квитків. Мультфільм показали більш ніж у 20 країнах, зокрема – у США, Канаді, Франції, Італії, Іспанії, Португалії, Польщі.

Відео: Дмитрий Гордон / YouTube

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *