До центрів “ЯМаріуполь” у Кам’янському, Кропивницькому і Черкасах прямує приблизно 2 тис. продуктових наборів від Фонду Ріната Ахметова

Допомогу надають у межах програми “Рінат Ахметов – Порятунок життів”
Фото: akhmetovfoundation.org

До центрів підтримки “ЯМаріуполь”, які працюють у Кам’янському, Кропивницькому й Черкасах, прямує приблизно 2 тис. наборів із продуктами від Фонду Ріната Ахметова, поінформували 12 червня у пресслужбі організації.

“Маріупольці, які зараз вимушено мешкають в інших містах країни, системно отримують допомогу від Фонду Ріната Ахметова, – зазначено в повідомленні. – У складі кожного набору – макаронні вироби, цукор, сіль, борошно, крупа, консервована квасоля, тушковане м‘ясо, паштет, печиво і соняшникова олія”.

Протягом 2022–2023 років для центрів “ЯМаріуполь” у різних містах Фонд Ріната Ахметова передав понад 55 тис. продуктових наборів і 40 тис. гігієнічних наборів.

Російські війська оточили Маріуполь у перші дні повномасштабного вторгнення РФ в Україну, яке почалося 24 лютого 2022 року. Від початку березня місто було у блокаді, з другої половини травня – в окупації.

До повномасштабного вторгнення в місті проживало 530 тис. людей. Офіційно зафіксовано загибель 11,3 тис. жителів міста, але захисники Маріуполя й українські правоохоронці впевнені, що кількість загиблих мирних жителів значно вища.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *