Для маріупольців у Києві Фонд Ріната Ахметова передав 2 тис. продуктових наборів

Допомогу надають у межах програми “Рінат Ахметов – Порятунок життів”
Фото: akhmetovfoundation.org

До центрів підтримки “ЯМаріуполь”, які діють у столиці, прямує 2 тис. продуктових наборів від Фонду Ріната Ахметова. Про це повідомили 27 травня у пресслужбі Фонду.

“Люди, які евакуювалися з Маріуполя, тепер мешкають у різних куточках країни. Для багатьох із них гуманітарна допомога є необхідністю, – ідеться в повідомленні. – У складі кожного набору – макаронні вироби, цукор, сіль, борошно, крупа, консервована квасоля, тушковане м‘ясо, паштет, печиво й соняшникова олія”.

З початку повномасштабного вторгнення для центрів підтримки “ЯМаріуполь” у різних містах Фонд Ріната Ахметова передав понад 55 тис. продуктових наборів і 40 тис. гігієнічних наборів. Із 2014 року Фонд передав жителям України 13 млн продуктових наборів. За цей час допомогу від Фонду Ріната Ахметова, бізнесів СКМ і футбольного клуба “Шахтар” отримало приблизно 18 млн людей.

Допомогу надають у межах програми “Рінат Ахметов – Порятунок життів”. З питань надання продовольчої допомоги можна звернутися на безплатну гарячу лінію Фонду: 0 (800) 509 001 або написати в месенджер.

Контекст

Російські війська оточили Маріуполь у перші дні повномасштабного вторгнення РФ в Україну, яке почалося 24 лютого 2022 року. З початку березня місто було у блокаді, з другої половини травня – в окупації.

До повномасштабного вторгнення в місті проживало 530 тис. людей. Офіційно зафіксовано загибель 11,3 тис. жителів міста, але захисники Маріуполя й українські правоохоронці впевнені, що кількість загиблих мирних жителів значно вища.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *