Чоловіків з України не позбавлятимуть у ФРН статусу біженців – МВС Німеччини

Німеччина не позбавлятиме українців статусу біженців
Фото: EPA

Рішення Міністерства закордонних справ України тимчасово зупинити надання консульських послуг для громадян – чоловіків віком від 18 до 60 років, які перебувають за кордоном, не вплине на статус біженців у Німеччині. Про це сказав офіційний представник міністерства внутрішніх справ ФРН Максиміліан Калль на пресконференції 24 квітня, пише DW.

Він висловив упевненість, що це не вплине на статус біженців з України, які потребують захисту, незалежно від того, йдеться про жінок, яких серед таких біженців більшість, чи про чоловіків. 

Тимчасовий захист українські біженці мають у всіх країнах Європейського союзу внаслідок того, що вони були змушені покинути батьківщину, рятуючись від російської агресії, додав Калль.

Водночас ані він, ані прессекретар німецького міністерства закордонних справ не стали коментувати саме рішення українського МЗС. Калль зазначив, що він не може коментувати суверенне рішення України від імені ФРН.

Контекст

Видання ZN.UA 23 квітня з посиланням на лист за підписом першого заступника міністра закордонних справ Андрія Сибіги повідомило, що МЗС наказало керівникам усіх дипломатичних установ України тимчасово зупинити всі консульські дії для громадян України призовного віку.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба підтвердив паузу в наданні консульських послуг військовозобов’язаним чоловікам і заявив, що “перебування за кордоном не звільняє від обов’язків перед Батьківщиною”.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *