Через складну ситуацію в енергетиці навчальний рік у школах Львова розпочнуть у серпні – Садовий

У разі повного блекауту взимку школи використовуватимуть як “пункти незламності”
Фото: depositphotos.com

Новий навчальний рік у львівських школах розпочнуть не з 1 вересня, а на два тижні раніше – з 19 серпня. Таке рішення 5 липня ухвалив штаб підготовки міста до зими, повідомив міський голова Львова Андрій Садовий у Telegram.

За його словами, у разі повного блекауту в зимовий період школи використовуватимуть як “пункти незламності”.

Теперішню ситуацію з електроенергією Садовий назвав “надскладною”. Якщо стан в енергетиці взимку стабілізується, школи працюватимуть у звичному режимі.

“Планові зимові канікули розпочнуться 21 грудня. На випадок погіршення ситуації з електроенергією канікули буде продовжено. А у школах працюватимуть чергові групи для дітей, чиї батьки не зможуть залишити їх удома”, – ідеться в повідомленні.

Контекст

У травні Міністерство освіти України опублікувало рекомендації для установ вищої, передвищої та професійно-технічної освіти щодо підготовки до нового 2024/2025 навчального року. Зокрема, для закладів вищої освіти і професійної вищої освіти рекомендують розпочати навчальний 2024/2025 рік у першій половині серпня (крім першокурсників), а також використовувати суботні дні як робочі в теплі місяці року.

22 червня міністр освіти і науки Оксен Лісовий заявив, що школи в Україні не розпочинатимуть навчальний рік у серпні через імовірні проблеми з електроенергією й опаленням. За його словами, місцева влада відповідає за забезпечення шкіл техзасобами для генерації електроенергії.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *