У Києві посилять заходи безпеки у метро та місцях скупчення людей

У метро посилять заходи безпеки
Фото: КП “Київський метрополітен” / Facebook

У метро Києва мають посилити контроль на станціях, зокрема із застосуванням ручних металодетекторів. Про це йдеться в рішенні Ради оборони Києва від 28 березня, яке опублікувала громадська організація “Пасажири Києва” в Telegram.

У документі зазначають, що комунальному підприємству “Київський метрополітен” доручено посилити заходи контролю на входах/виходах зі станцій, зокрема із застосуванням ручних металодетекторів, а також забезпечити перевірку систем відеоспостереження, пожежогасіння й засобів першої медичної допомоги.

Окрім того, згідно з рішенням, мають обмежити заходи за участю значної кількості людей та посилити увагу до місць скупчення людей, зокрема, у ТРЦ та громадському транспорті.

Приводом засідання Ради оборони стали останні заяви керівників країни-агресора РФ щодо намірів збільшити кількість ракетних атак, спрямованих на цивільні об’єкти й мирних громадян України та Києва зокрема, повідомляла Київська міська державна адміністрація. “Це підтверджується останніми ракетними ударами із застосуванням озброєння з найкоротшим часом прильоту. Окрім того, не виключається загроза спроб проникнення на територію міста диверсійно-розвідувальних груп противника, залучення агентів російських спецслужб та інших ворожих елементів для дестабілізації ситуації у столиці”, – ідеться в повідомленні.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *