Школи та дитсадки Києва можуть закрити на карантин – КМДА

У дитячих закладах зростає рівень грипу і ГРВІ
Фото: ЕРА

У Києві зростає захворюваність на грип і ГРВІ серед дітей. Про це Київська міська державна адміністрація повідомила 6 лютого в Telegram.

За її даними, упродовж минулого тижня виявлено понад 11,3 тис. випадків, що на 2,2 тис. більше, ніж попереднього тижня. Медики закликають батьків не водити дітей із симптомами хвороби до дитячих садків і шкіл.

“Щоб попередити стрімке розповсюдження інфекцій, медики також закликають дотримуватися заходів епідеміологічної безпеки й свідомо ставитися до здоров’я”, – написали в КМДА.

Столична влада попередила, що за збереження зростання захворюваності рекомендуватимуть київським навчальним закладам працювати дистанційно.

Контекст

Тиждень тому, 25 січня, Міністерство охорони здоров’я України повідомляло, що в усіх регіонах України зберігається неепідемічний рівень, а серед усіх зареєстрованих випадків ГРВІ переважає COVID-19.

1 лютого МОЗ заявило, що в трьох областях західної частини України перевищено епідемічний рівень захворюваності на грип і ГРВІ. “За даними щотижневого моніторингу, станом на 31 січня зареєстровано високий рівень перевищення епідемічного порогу в Житомирській, Хмельницькій та Чернівецькій областях. У п’яти областях – Вінницькій, Львівській, Рівненській, Тернопільській та Чернігівській – середній рівень. В інших регіонах – неепідемічний рівень”, – ідеться в повідомленні.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *