Річниця великої війни: завтра в Києві будуть обмеження на проїзд, зміни в роботі транспорту

24 лютого в Києві будуть запроваджені тимчасові обмеження руху автотранспорту та зміни в функціонуванні міського транспорту. Це пов’язано з проведенням заходів безпеки за участі закордонних делегацій та подій до річниці вторгнення.

Роковини повномасштабного вторгнення: завтра у Києві обмежать рух, як працюватиме транспорт

Завтра, 24 лютого, у зв’язку з реалізацією заходів безпеки за участі іноземних делегацій, у Києві будуть діяти тимчасові обмеження руху транспорту. Про це інформує УНН з посиланням на Управління державної охорони та Офіційний веб-портал Києва. 

24 лютого, у зв’язку з проведенням охоронних заходів за участю іноземних делегацій, у Києві діятимуть тимчасові обмеження дорожнього руху. Просимо врахувати зазначену інформацію під час переміщення 

– зазначено у повідомленні УДО. 

У Департаменті транспортної інфраструктури КМДА поінформували, що у вівторок, 24 лютого, у столиці будуть введені зміни в роботу певних маршрутів наземного міського транспорту і станції метро “Майдан Незалежності”. Зміни викликані проведенням у центральній частині столиці заходів на державному рівні до річниці повномасштабного вторгнення та тимчасовими обмеженнями руху, які передбачені Управлінням державної охорони України.

Отже, з початку роботи і орієнтовно до 11:00 станція метро “Майдан Незалежності” буде функціонувати тільки для пересадки між лініями. Вхід і вихід пасажирів тимчасово обмежать. У випадку оголошення повітряної тривоги станція буде працювати як притулок.

Також 24 лютого зміниться схема руху деяких маршрутів наземного громадського транспорту, зокрема:

  • автобуси № 6ТР з початку руху і до завершення заходів (орієнтовно до 13:30) та з 16:30 до 18:00 будуть курсувати від Мінського масиву до Повітрофлотського шляхопроводу під номером 6АР;
    • автобуси № 62 з початку руху і орієнтовно до 11:00 будуть курсувати від Ботанічного саду до залізничного вокзалу “Центральний” під номером 62А;
      • автобуси № 110 та № 111 з початку руху і орієнтовно до 12:00 будуть курсувати відповідно від вул. Милославської та Дарницької площі до Гаванського мосту за звичними маршрутами, далі – вул. Набережно-Хрещатицькою, вул. Нижній Вал, вул. Костянтинівською, вул. Верхній Вал, ст. м. “Контрактова площа”. У зворотному напрямку – вул. Верхній Вал – Подільський мостовий перехід – далі за звичними маршрутами. Маршрути будуть працювати під номерами 110А та 111А;
        • автобуси маршруту № 114 з початку руху орієнтовно до 12:00 будуть курсувати від вул. Милославської до Гаванського мосту за звичним маршрутом, далі – вул. Набережно-Хрещатицькою, вул. Нижній Вал, вул. Костянтинівською, вул. Верхній Вал, ст. м. “Контрактова площа”. У зворотному напрямку – вул. Верхній Вал – Подільський мостовий перехід – під’їзна дорога до Подільського мостового переходу – вул. Петра Вершигори – просп. Романа Шухевича – просп. Червоної Калини – далі за звичним маршрутом до вул. Радунської. Маршрут буде працювати під номером 114А.

          Нагадаємо 

          Європейський Союз продовжив ще на рік, до 24 лютого 2027 року, термін дії санкцій, запроваджених проти росії через повномасштабну війну в Україні.

          No votes yet.
          Please wait...

          Залишити відповідь

          Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *