Перші 13 українських захисників вирушили до Берліна – Кличко домовився про інноваційне протезування

Віталій Кличко домовився про сприяння німців у створенні Центру протезування військових
Фото: kyivcity.gov.ua

Мер Києва Віталій Кличко зустрівся з пораненими українськими захисниками, які вирушають у Німеччину на безоплатне протезування за домовленістю Кличка з мером Берліна. Про це міський голова повідомив у Telegram-каналі.

“Сьогодні перших 13 українських захисників з ампутаційними пораненнями вирушили до військового шпиталю Берліна, де їм встановлять сучасні інноваційні протези. Разом із захисниками поїхало й шість київських техніків-протезистів, які навчатимуться в Німеччині цій справі. А після повернення працюватимуть у новому Центрі протезування військових”, – повідомив Кличко.

Мер Києва зазначив, що в березні під час візиту до Києва німецькі фахівці висловили готовність протезувати в Берліні 60 українських військових. Кличко також повідомив, що Центр протезування створюють на базі міської лікарні №12 спільно з німецькими фахівцями.

“Про сприяння німців у створенні такого центру я домовився з мером Берліна Каєм Вегнером під час свого візиту до столиці Німеччини у вересні минулого року. Сьогодні триває процес постачання обладнання, закупленого німецькою стороною. Місто розпочало облаштовувати приміщення майбутнього центру”, – наголосив Кличко.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *