Нардеп Тищенко прийшов із ревізією на Подільсько-Воскресенський міст у Києві і повідомив, що його зроблено якісно

Подільсько-Воскресенський міст з’єднує Поділ із лівобережними районами Києва Воскресенка та Райдужний масив
Фото: vechirniy.kyiv.uа

Народний депутат від “Слуги народу” Микола Тищенко 17 квітня прийшов із ревізією на будівництво Подільсько-Воскресенського мостового переходу. За підсумками візиту він заявив, що роботи виконано якісно. Про це повідомив у Facebook канал “Україна 24/7” і опублікував відео із заявою нардепа.

“Закінчилася перевірка, яка тривала три години. Візуально міст виконано доволі якісно”, – заявив Тищенко.

Він зазначив, що в нього є “певні зауваження”, про які він повідомив компанію-виконавця. Також Тищенко визнав, що, поки міст не здали в експлуатацію, ще є час на усунення недоліків.

На черзі, за словами нардепа, – перевірки використання бюджетних коштів на двох інших київських мостах. А саме на Дарницькому, який є на балансі “Укрзалізниці”, та мосту Патона, який на балансі Мінінфраструктури.

16 квітня мер Києва Віталій Кличко перевірив перебіг робіт на Подільсько-Воскресенському мості й повідомив, що рух автомобільного транспорту цим мостом повністю планують запустити у вересні цього року. Про це написало видання “Вечірній Київ”.

Контекст

Подільсько-Воскресенський міст з’єднує Поділ із лівобережними районами Києва Воскресенка та Райдужний масив. На верхньому ярусі заплановано шість смуг для руху автотранспорту – по три на кожен бік, на нижньому – лінію метро на Троєщину. Будівництво мосту почали 1993 року (фактично із 2003-го) і багаторазово зупиняли через відсутність фінансування, зазначало агентство LIGA.net.

Із 1 грудня 2023 року Подільсько-Воскресенським мостом відкрито рух пасажирського і спеціального транспорту. Це найбільший об’єкт транспортної інфраструктури Києва й України, його протяжність – понад 10 км. Міст є дуже важливим для життєдіяльності й обороноздатності міста, тому будівництво продовжуватимуть, заявляв Кличко. Завершальним етапом будівництва мосту, за словами мера столиці, стане запуск метро на Троєщину. 

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *