Благодійна організація Bloomberg Philanthropies допоможе Києву цифровізувати послуги з підтримки ментального здоров’я

Bloomberg Philanthropies допоможе масштабувати онлайн-сервіси в Києві
Фото: Віталій Кличко / Facebook

Влада Києва розширить онлайн-сервіси для підтримки ментального здоров’я киян і подолання стресових станів, що виникають через війну. Із розробленням цифрових механізмів допоможе благодійна організація Bloomberg Philanthropies, повідомила пресслужба Київської міської державної адміністрації 19 лютого.

У відомстві навели дані опитування в застосунку “Київ Цифровий”, у якому понад 80% киян віком від 18 років вказали, що під час війни мають симптоми посттравматичного стресового розладу.

“Підтримка Bloomberg Philanthropies підвищить потенціал і технічну спроможність міста створювати, урізноманітнювати й масштабувати онлайн-сервіси, зокрема нові програми з охорони ментального здоров’я для тих, хто постраждав від війни, що триває, а також розширить їхні можливості”, – зазначили у КМДА.

Особливу увагу і психологічну підтримку приділятимуть дітям, їхнім батькам, освітянам, а також ветеранам і членам їхніх родин, ідеться в повідомленні.

Також за підтримки американських благодійників організують навчання для фахівців із ментального здоров’я. Очікують, що нові сервіси почнуть працювати цього року.

“Завдяки сильній підтримці і допомозі Bloomberg Philanthropies Київ стане ще комфортнішим і безпечнішим містом із більш ефективною системою міського управління”, – прокоментував мер української столиці Віталій Кличко.

Засновник благодійної організації Bloomberg Philanthropies, колишній мер Нью-Йорка Майкл Блумберг висловив сподівання, що досвід Києва в цифровізації сфери ментального здоров’я згодом зможуть перейняти інші міста України.

Київ стане 58-м містом, які об’єднує програма Bloomberg Philanthropies у дев’яти країнах і на чотирьох континентах, це понад 55 млн жителів, додали у КМДА.

Контекст

17 серпня 2023 року Кличко домовився з Блумбергом про допомогу його організації Bloomberg Philanthropies у вдосконаленні міських публічних послуг. Він заявив, що організація допоможе столичній владі трансформувати міські публічні послуги.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *