Зеленський створив Всеукраїнську економічну платформу — відома мета

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про створення Ради з питань підтримки підприємництва в умовах воєнного стану.

Чим буде займатися Всеукраїнська економічна платформа

До складу Ради увійшли:

  • засновник групи компаній Netpeak Group Артем Бородатюк,

  • співвласник monobank Олег Гороховський,

  • співзасновник «Нової пошти» Вячеслав Климов,

  • засновник Ajax Systems Олександр Конотопський,

  • голова Ради Федерації роботодавців України Дмитро Олійник,

  • співвласник Biopharma Костянтин Єфименко і президент SoftServe Тарас Кицмей.

Основні задачі Ради:

  • системний аналіз ситуації щодо забезпечення в умовах воєнного стану права на підприємницьку діяльність та внесення на розгляд президентові пропозицій про можливі шляхи та механізми вирішення проблемних питань;

  • розгляд законопроектів з питань підприємництва, напрацювання пропозицій з удосконалення законодавства;

  • сприяння налагодженню ефективної взаємодії держави з суб'єктами господарювання, громадськими об'єднаннями, що представляють їх інтереси.

Що каже Зеленський

У вечірньому зверненні Зеленський сказав, що провів нараду стосовно фінансової ситуації, роботи податкової та податкових надходжень.

Він розповів про "старт заснуванню нового механізму комунікації з підприємцями і не лише з тими, хто найбільше помітний".

Засновуємо Всеукраїнську економічну платформу, на якій буде представлений і малий бізнес, і середній, і великий. І різні регіони нашої держави. І інвестори, і релоковані підприємства. "Зроблено в Україні" — не просто бренд, це велика спільнота людей, мільйони українців і українок, які працюють на підприємствах. І це наші люди, які засновують підприємства, які створюють робочі місця для інших. Уся спільнота нашого бізнесу буде представлена на новій платформі, — сказав президент.

Він пояснив, що уряд разом з ОП, обласними державними адміністраціями, експертами має організувати роботу платформи.

Ключове завдання — щоб це був інструмент дієвої комунікації. Щоб спілкування завжди підтримувалось операційними рішеннями — тим, що інституції роблять або змінюють, і тим, що створить нову, нормальну історію відносин, зокрема між правоохоронцями та підприємцями, — пояснив Зеленський.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *