У російській Удмуртії прогримів потужний вибух, влада пояснює це “плановими випробуваннями ракетних двигунів”

Вибух потрапив на відео
Скріншот: Новости Ижевска и Удмуртии

7 лютого в російській Республіці Удмуртія прогримів потужний вибух у передмісті Іжевська. Відео опублікував Telegram-канал “Новости Ижевска и Удмуртии”.

У пості вказано, що вибух стався в районі полігону в селі Ягул.

Російське пропагандистське агентство ТАСС пише з посиланням на єдину чергово-диспетчерську службу, що “вибух під Іжевськом, відео з яким розійшлося в соціальних мережах і Telegram-каналах, стався під час планових випробувань ракетних двигунів”.

В офіційному Telegram-каналі МНС Удмуртії відзвітувало, що на території республіки “надзвичайних і позаштатних ситуацій не зареєстровано, соціально значущих подій не відбулося”.

Astra уточнює, що полігон належить Воткінському заводу.

“Радио Свобода” інформує, що Воткінський завод, який розташований за 50 км від Іжевська, випускає, окрім цивільної продукції, боєприпаси, зокрема балістичні ракети “Тополь-М” та “Іскандер”.

“Наприкінці 2023 року Воткінський завод опублікував 19 держконтрактів щодо виробництва компонентів ядерних озброєнь. При заводі діє випробувальний полігон”, – ідеться в пості.

Контекст

На території країни-агресора Росії, яка розпочала повномасштабне вторгнення в Україну в лютому 2022 року, протягом останніх місяців регулярно стаються вибухи, зокрема на об’єктах, які використовують окупанти для агресії проти України. Відповідальність за деякі вибухи ЗМІ пов’язують із діяльністю українських спецслужб.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *