В Івано-Франківській області засудили до довічного ув’язнення чоловіка, який зґвалтував і вбив свою дев’ятирічну родичку

Чоловік запропонував родичці скоротити шлях, заманив дитину в заліснену ділянку неподалік річки, змусив її роздягнутися, побив, зґвалтував і задушив
Фото: Офіс Генерального прокурора / Telegram

Чоловіка, який зґвалтував і вбив дев’ятирічну родичку в селищі Кути Івано-Франківської області в червні 2023 року, засудили до довічного позбавлення волі. Про це 29 травня повідомив Офіс генерального прокурора в Telegram.

У суді довели, що чоловік жорстоко познущався з малолітньої та вбив її.

“Того дня дитина вийшла з дому до сестри, а слідом за нею попрямував 34-річний родич, який гостював у її батька. Дорогою чоловік, користуючись тим, що вона його добре знає й довіряє, запропонував скоротити шлях. Він заманив дитину в заліснену ділянку неподалік річки, а там змусив її роздягнутися, побив, зґвалтував і задушив”, – ідеться в повідомленні.

Як раніше повідомляла пресслужба Івано-Франківської облпрокуратури, того самого вечера правоохоронці виявили тіло дитини неподалік річки Черемош, а за кілька годин установили й затримали підозрюваного.

В Офісі генпрокурора заявили, що з огляду на “беззаперечні докази на підтвердження вини обвинуваченого” суд призначив жителю Косівського району найсуворіше покарання у вигляді довічного ув’язнення.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *