На кордоні затримали українця, який “перевтілився в міфічного персонажа, щоб непомітно пробратися в Молдову” – ДПСУ

Затриманий сказав, що він з Одеси
Фото: ДПСУ | Держприкордонслужба / Telegram

Із річки на кордоні України й Молдови українські прикордонники витягли порушника, який намагався вплав покинути межі країни. Про це 10 березня проінформувала в Telegram Державна прикордонна служба України (ДПСУ).

“Чоловік перевтілився в міфічного персонажа, щоб непомітно пробратися в Молдову. Чи для того, щоб злякати прикордонників, чи сподівався, що такий вигляд допоможе йому бути непомітним. До “подорожі” порушник готувався ретельно: взяв монокуляр і термосумку, у яку поклав ніж, ліхтар, рукавиці. Вплав він планував подолати річку Турунчук, а потім Дністер”, – ідеться в повідомленні.

Про затриманого в ДПСУ написали так: “Порушник у латексній масці, плащі-мантії і гідрокостюмі намагався “магічно” зникнути з України”.

Маска схожа на лорда Волдеморта, персонажа книжок про Гаррі Поттера.

На відео, яке опублікували прикордонники, затриманий каже, що він з Одеси, і визнає, що намагався перетнути кордон із Молдовою.

Його справу було передано в суд, підкреслили в ДПСУ.

Контекст

Після початку повномасштабного вторгнення російських військ в Україну вранці 24 лютого 2022 року президент України Володимир Зеленський оголосив воєнний стан і загальну мобілізацію. 6 лютого 2024 року Рада продовжила дію воєнного стану до 13 травня.

Воєнний стан передбачає, зокрема, заборону на виїзд за кордон чоловіків віком 18–60 років, які підпадають під призов на військову службу під час мобілізації, окрім особливих винятків.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *