Координаційний штаб із питань поводження з військовополоненими повідомив про DDoS-атаку на свої ресурси

Штаб попередив, що певний час буде обмежений доступ до функцій і ресурсів
Фото: depositphotos.com

28 січня український координаційний штаб із питань поводження з військовополоненими повідомив у Telegram про кібератаку на свої ресурси.

“Сьогодні зафіксована DDoS-атака на інформаційні ресурси координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими. Вочевидь, ворог вирішив, що інформація, зокрема, про подробиці обмінів військовополоненими та падіння літака Іл-76 несе для нього загрозу”, – йдеться в дописі.

Штаб попередив, що “з метою безпеки на певний час буде обмежений доступ до деяких функцій і ресурсів”. 

“Попри всі перепони, координаційний штаб продовжує роботу над поверненням наших громадян з російської неволі”, – підкреслили у координаційному штабі.

Контекст

Координаційний штаб із питань поводження з військовополоненими створений 11 березня 2022 року. До його складу ввійшли представники Міністерства оборони (зокрема Головного управління розвідки), Збройних сил України, Служби безпеки України, Міністерства внутрішніх справ, Нацполіції, Національної гвардії, Державної прикордонної служби України, Міністерства юстиції, Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Головою координаційного штабу є начальник ГУР Кирило Буданов.

Координаційний штаб надає допомогу родинам та близьким захисників і захисниць України, які потрапили в полон або зникли безвісти. Громадська приймальня штабу надає консультації щодо юридичних і процедурних питань, пов’язаних з перебуванням воїна у полоні; державних соціальних зобов’язань, гарантованих у випадку потрапляння в полон.

При координаційному штабі діє консультаційна телефонна лінія, призначена для юридичного, соціального й психологічного супроводу родин українських захисників та захисниць, які потрапили в полон або зникли безвісти за особливих обставин.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *