Кібератаку на українські медіа здійснили російські хакери – Держспецзв’язку

CERT-UA закликав звертатися до них у разі підозри в кібератаці
Фото: depositphotos.com

Хакерська атака на українські ЗМІ 18 лютого пов’язана з Росією та її агресією проти України. Про це заявила в Telegram Державна служба спеціального зв’язку і захисту інформації України.

“Росія продовжує інформаційну війну проти нашої держави. Сьогодні російські хакери здійснили чергову атаку на низку українських медіа й розмістили на їхніх ресурсах фейкову інформацію”, – ідеться в повідомленні.

У Держспецзв’язку зазначили, що до урядової команди реагування на комп’ютерні надзвичайні події CERT-UA звернулися представники “Української правди”, LIGA.net, “Апострофа” і “Телеграфа”.

“Наші фахівці вже проводять дослідження вказаного інциденту. CERT-UA закликає в разі підозри, що ви були атаковані, одразу звертатися до фахівців команди”, – закликали у відомстві.

Контекст

18 лютого стало відомо, що сайти LIGA.net і “Апостроф” зламали й розмістили на них російську дезінформацію про нібито “розгром” російськими окупантами елітних підрозділів ЗСУ в Авдіївці Донецької області. Аналогічну фейкову інформацію опублікували й у Twitter-акаунті “Української правди”.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *