“Дискредитують тих, хто зараз на передовій”. Омбудсмен відреагував на бійку працівників ТЦК і медиків в Одесі

Лубінець пообіцяв тримати розслідування на особистому контролі
Фото: Дмитро Лубінець / Facebook

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець відреагував на відео бійки в Одесі біля районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, яке напередодні поширили в мережі. Він пообіцяв тримати розслідування на особистому контролі. Про це 12 червня Лубінець написав у Telegram.

Він запевнив, що надіслав листи у Державне бюро розслідувань, Військову службу правопорядку, Національну поліцію та Міністерство внутрішніх справ із вимогою надати правову оцінку діям учасників конфлікту, самі ж дії, зафіксовані на відео, назвав “неприпустимими”.

“Дозволю собі нагадати, що кожен, окрім конституційних прав, має й обов’язки, які варто виконувати у належний спосіб – без шкоди для інших громадян. Дії, які мали місце в Одеському ТЦК та СП, точно не додають авторитету жодній зі сторін конфлікту, а навіть навпаки – дискредитують тих, хто зараз на передовій виборює життя для нашої країни і людей”, – написав Лубінець.

Також він закликав посадовців ТЦК та СП під час виконання своїх обов’язків “неухильно дотримуватися норм Конституції та законодавства України”.

Контекст

11 червня в Одесі стався конфлікт між медиками і співробітниками ТЦК та СП Київського району після того, як військові заблокували бригаду “швидкої”. Один зі співрозмовників “Думської” – фельдшер, чийого імені не згадують у публікації, – висловив думку, що інцидент у ТЦК є “своєрідною реакцією військкомів на спроби медиків отримати бронь від мобілізації”. У центрі комплектування заявили, нібито їхні співробітники затримали громадянина, який відмовився показати свій військово-обліковий документ. Згодом до будівлі приїхала “швидка”, і медики розповіли про діагноз затриманого. Як кажуть у ТЦК, військово-лікарська комісія його не підтвердила. Правоохоронці відкрили кримінальну справу за фактом хуліганства.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *