В країні зазначили, що зараз наростає політичний тиск

0
33

У Лукашенка відхрестилися від погроз Україні/Фото: Mikhail Svetlov/Getty Images, Офіс президента. Колаж: "Сьогодні"

Влада в Мінську стверджує, що від Білорусі немає загроз для України. При цьому заявили, що це Київ ставить "якийсь заслін".

Про це заявив держсекретар Радбезу Білорусі Олександр Вольфович в ефірі телеканалу "СТВ".

Деталі

Він заявив, що зараз наростає політичний тиск і поскаржився на санкції. Вольфович стверджує, що Білорусь до "цього вже звикла".

За що ми любимо Україну

"Україна також намагається поставити заслін якийсь проти Республіки Білорусь. Хоча від Білорусі ніяких погроз нікому не надходить", — заявив він.

Коли Путін може визначитися з прямою участю Білорусі у війні?

Президент Росії Володимир Путін на найближчій зустрічі з самопроголошеним білоруським лідером Олександром Лукашенком вимагатиме від нього прямого вторгнення армії Білорусі в Україну. Про це розповів військовий експерт Олег Жданов.

На запитання, чи є зараз небезпека для України на північних рубежах, експерт відповів:

"Там зберігається можливість вторгнення з боку білоруської армії. До речі, 30 червня – 1 липня відбудеться зустріч у Санкт-Петербурзі, і Путін вирішуватиме там це питання, швидше за все. Але я думаю, що білоруський керівник поки не поспішає втручатися у цю війну, тому що для нього це останній міст, через який він може вискочити з цієї халепи під назвою "війна". Тому сподіватимемося… Поки я залишив би ймовірність 50 на 50 відсотків".

Раніше сайт "Сьогодні" повідомляв, що Росія вагонами закидає боєприпаси до Білорусі для війни в Україні. Також ми писали, в МВС України оцінили реальність початку вторгнення з Білорусі.

Источник: www.segodnya.ua

No votes yet.
Please wait...

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here